İnova Defne Park Evleri

Tamamlanan Proje


Proje Adı : İnova Defne Park Evleri

Lokasyon : Tepekum, Adapazarı, SAKARYA

Proje Başlangıcı : 2020

Proje Bitiş : 2022

Sakarya şehrinin gelişen ve nitelikli konut projelerinin bulunduğu bölgesinde şirketimizin kendi arsası üzerinde yer alan projemiz, Tepekum Mahallesi’nde, Yeni Sakarya Stadı’na 500 metre, Bilnet ve Bahçeşehir Koleji gibi şehrin en prestijli okullarının yanıbaşında ve şehrin merkezine 15 dakika yürüme uzaklığında yer almaktadır.

Şehrin ana ve bağlantı yollarının kesişim noktasında bulunan lokasyonumuz toplu ulaşım ağının içerisinde ve şehir merkezinden araç ile maksimum 5 dakika mesafededir.

3 Katlı, toplam 2 bloktan oluşan projemizde yer alan, büyüklükleri 92 m² ile 137 m² arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerimiz mevcuttur. Zemin katta yer alan dairelerimize ait 50 m² ile 100 m² arası değişiklik gösteren müstakil bahçeler ve normal katlarda yer alan geniş balkonlar sayesinde şehir merkezinde yeşilden ayrı kalmadan nitelikli bir yaşam sizi bekliyor...

Defne Park Evleri’nde daire sahibi olarak proje alanının girişinde yer alan açık otoparktan, ortak sosyal alanlar ve geniş, ferah çocuk oyun alanlarından faydalanabilirsiniz.