İnova Terra Evleri Sapanca

Devam Eden Proje


İnova Terra Evleri, yeni dönemin elit yaşam merkezi Sapanca’nın muhteşem doğası ile iç içe ve çok merkezi bir konumda hayata geçiyor.

İNOVA TERRA, İstanbul’a sadece 1 saat mesafede, yaklaşık 2,5 dönümlük bir arazi üzerinde 7 adet villadan oluşan butik bir villa sitesi olarak tasarlandı ve projede büyüklükleri 130 m2 ile 160 m2 arasında değişen 3+1 ve 4+1 villalar yer almakta.

Konfor ve kullanım rahatlığı ön planda tutularak tasarlanan villalarda, 250 ile 380 m2 arasında değişen bahçelerin içinde, Sapanca gölünün yanıbaşında, 365 gün kuş sesleri ile güne başlayacak, yemyeşil ağaçların gölgesinde sevdikleriniz ve ailenizle birlikte İNOVA TERRA’da huzurlu bir hayatın keyfini çıkaracaksınız.

Lokasyon Doğal güzellikleri, sosyal imkanları ve sunduğu kaliteli yaşam standartları, İstanbul’a yakınlığı ile her geçen gün popülerliği ve yatırım değer artan Sapanca’da, eşsiz bir konumda yer alan İnova Terra, lokasyon olarak doğa ile iç içe, aynı zamanda Sapanca’nın merkezinde konumlanıyor. Proje, nitelikli villa projeleri ile komşu, Sapanca merkezi ve Kırkpınar’ın ortasında, iki bölgeye de yürüme mesafesinde yer alıyor. (yaklaşık 2 km.)

Şehir içi yolculuk sürelerinin dahi ciddi süreler aldığı bir dönemde İnova Terra’ya İstanbul- Ataşehir’den sadece 1 saat 15 dk’da ulaşabilir, sevdiklerinizle doğanın ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul-Mecidiyeköy’den ise sadece 1,5 saatte İnova Terra’ya ulaşmanız mümkün.

İNOVA TERRA EVLERİ, İNOVA GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT A.Ş. projesidir.

*Bu tanıtımda yer alan görseller proje gereklilikleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir